Дома » ефтино

ефтино

Продавам два јоргани - сочувани - многу ефтино !!

Продавам два јоргани, скоро нови, сосем малку употребувани, по многу поволна цена - само 500 ден. Повеќе информации на тел: 075 624 505 (вип).

Град : Скопје | Категорија : Потреби за домаќинство | Дата : 2013-07-15

Молерогарбарски услуги

Молерофарбарски услуги квалитетно, брзо, ефтино. Глетовање, кречење и фарбање со мрсна боја.

Град : Скопје | Категорија : Услуги | Дата : 2014-07-06

Лектор по македонски јазик

Овластен лектор по македонски јазик врши лекторирање на секаков пишан документ(правни акти,докторски дисертации,книги,научни трудови,списанија,брошури,магистерски,дипломски,литературни дела и учебници), БРЗО,ЕФТИНО,КВАЛИТЕТНО.
ЕЛЕНА 075/753-72 ...

Град : Скопје | Категорија : Услуги | Дата : 2013-03-25

Eкстра ефтино

Се продава стан во К.Вода на само 5 мин. од центарот на градот. Станот е во воена зграда, со 64+4м2, на 4 кат, со обезбеден паркинг простор. Станот нема парно и лифт. Станот има одличен распоред, со две спални соби и можност за преградување според по ...

Град : Скопје | Категорија : Станови | Дата : 2013-07-05

Женска нараквица од boccadamo, серија mya (со кристали од swarowski)

Се продава нараквица од Италијанскиот бренд Бокадамо од серојата MYA (со кристали од Swarovski )
Нараквицата не е носена и е сеуште во оригиналното пакување заедно со гаранцијата за квалитет.
http://www.boccadamo.com/

Град : Скопје | Категорија : Декорација и Украси | Дата : 2012-02-21

Продавам трпезариска маса - супер сочувана - супер цена !!

Продавам трпезариска маса, квалитетна и одлично сочувана. Цена: 2500 ден. Повеќе информации на тел: 075 624 505 (вип)

Град : Скопје | Категорија : Мебел/ Инвентар | Дата : 2013-07-14

Se prodava trosoben stan centar kaj jugodrvo

Се продава реновиран трособен стан во центар кај Југодрво, позади зградата на Макпетрол,на втори кат, со две одвоени спални, две тераси, од кои едната заградена-лоѓиа, гледа према исток, према олимписки базен и гимназија Корчагин, има подрум, мирно ...

Град : Скопје | Категорија : Станови | Дата : 2012-04-26

Izdavam 1-soben stan vo micurin, 34m2, novogradba

Станот е вселив веднаш (од 07.07.2011). Се наоѓа во зградата веднаш до општ. Аеродром, гледа на југ, 3 кат, лифт има. Има засебна спалана соба, дневна споена со кујна, мало претсобје, балкон, купатило. Солидно е опремен - со нов и половен, но очуван ...

Град : Скопје | Категорија : Станови | Дата : 2011-07-07

Уредни и чисти соби, ефтино сместување во арс ноќевалиште

Туристички посети или бизнис средби во Скопје, Р. Македонија ... Престојувајте во АРС Ноќевалиште кое се наоѓа на падините на Водно на само 2,5 км од центарот на Скопје. Уживајте во прекрасниот поглед и чистиот планински воздух, како и одличните усло ...

Град : Скопје | Категорија : Услуги | Дата : 2014-03-24

Webstranici - hostiranje - dizajniranje

Nudime Websajt Resenija, Graficka Obrabotka, Hosting Uslugi za vasata firma, pretprikatie ili licen biznis.
Нудиме вебсајт решенија, графичка обработка, хостинг услуги за вашата фирма, претпријатие или личен бизнис.

Во современи ...

Град : Битола | Категорија : Веб Хостинг | Дата : 2011-02-01

Ars hostel skopje, evtin smestaj, hotelski princip,2,5 km od bolnica sistina. park suma

Turistichki poseti ili biznis sredbi vo Skopje R.Makedonia. Prestojuvajte vo ARS Nokevaliste koe se naogja na padinite na Vodno na samo 2.5 km. od centarot na Skopje.Uzhivajte vo prekrasniot pogled i chistiot planinski vozduh, kako i odlichnite uslov ...

Град : Скопје | Категорија : Хотели и Мотели | Дата : 2013-08-17

Последни клучни зборови
ogromen sum , Prodavam kutre od rasata BEAGLE ( Bigl ) , devojka , интернет заработување , internet zarabotuvanje , rabota preku internet , работа преку интернет , Се издава стан во Козле , издавање на стан во аеродром , pozz , Plac vo selo Marino , procitaj oglas , se prodava plac od 880 m2 na 6 km od Ohrid , Се продава нива од 12789 м2 до пат во Охрид-Косел , Се продава плац 3459 м2 на 4 км од Охрид- најповолно , lada samara 70000km , se iznajmuva stan , MERCEDES BENZ , ve cekam , coek od zbor , 64437 , fantasticen provod , preinstalacija kompjuter windows xp vista 7 8 programi softveri filmovi muzika music pc , papa , diskretno , uzivanje , gazda , bogatstvo , адвокат , //// , Beli stenci Labrador Retrivera , стан скопје центар соба издавање , Ohrid-novi studija vo centarot na gradot , Охрид-издавам нови студија во центарот на градот , cena povolna , Smestaj vo Ohrid-novi studija AMIGO vo centar , dugodlaka stenad , kratkodlaka , Se izdava soba , брачно посредување , madjarski kuvas , prodaja kuvasa , stenci kuvasa , kuvas , elaborati , ekoloski studii , Sar-Pej stenci , APARTMANI TANESKI , СОБИ И АПАРТМАНИ ТАНЕСКИ , козметички салон , Novi Sad , nemacki ovcari , mal germanski spic , prodaja lhasa apso , stenci lasa apso , lhasa apso , do nifomankata i do drugite devojki ako sakate da doziveete orgazam javetese , Skotski ovcar , za tetkici , baram zeska albanka za seks