Дома » ефтино

ефтино

Продавам два јоргани - сочувани - многу ефтино !!

Продавам два јоргани, скоро нови, сосем малку употребувани, по многу поволна цена - само 500 ден. Повеќе информации на тел: 075 624 505 (вип).

Град : Скопје | Категорија : Потреби за домаќинство | Дата : 2013-07-15

Молерогарбарски услуги

Молерофарбарски услуги квалитетно, брзо, ефтино. Глетовање, кречење и фарбање со мрсна боја.

Град : Скопје | Категорија : Услуги | Дата : 2014-07-06

Лектор по македонски јазик

Овластен лектор по македонски јазик врши лекторирање на секаков пишан документ(правни акти,докторски дисертации,книги,научни трудови,списанија,брошури,магистерски,дипломски,литературни дела и учебници), БРЗО,ЕФТИНО,КВАЛИТЕТНО.
ЕЛЕНА 075/753-72 ...

Град : Скопје | Категорија : Услуги | Дата : 2013-03-25

Eкстра ефтино

Се продава стан во К.Вода на само 5 мин. од центарот на градот. Станот е во воена зграда, со 64+4м2, на 4 кат, со обезбеден паркинг простор. Станот нема парно и лифт. Станот има одличен распоред, со две спални соби и можност за преградување според по ...

Град : Скопје | Категорија : Станови | Дата : 2013-07-05

Женска нараквица од boccadamo, серија mya (со кристали од swarowski)

Се продава нараквица од Италијанскиот бренд Бокадамо од серојата MYA (со кристали од Swarovski )
Нараквицата не е носена и е сеуште во оригиналното пакување заедно со гаранцијата за квалитет.
http://www.boccadamo.com/

Град : Скопје | Категорија : Декорација и Украси | Дата : 2012-02-21

Продавам трпезариска маса - супер сочувана - супер цена !!

Продавам трпезариска маса, квалитетна и одлично сочувана. Цена: 2500 ден. Повеќе информации на тел: 075 624 505 (вип)

Град : Скопје | Категорија : Мебел/ Инвентар | Дата : 2013-07-14

Se prodava trosoben stan centar kaj jugodrvo

Се продава реновиран трособен стан во центар кај Југодрво, позади зградата на Макпетрол,на втори кат, со две одвоени спални, две тераси, од кои едната заградена-лоѓиа, гледа према исток, према олимписки базен и гимназија Корчагин, има подрум, мирно ...

Град : Скопје | Категорија : Станови | Дата : 2012-04-26

Izdavam 1-soben stan vo micurin, 34m2, novogradba

Станот е вселив веднаш (од 07.07.2011). Се наоѓа во зградата веднаш до општ. Аеродром, гледа на југ, 3 кат, лифт има. Има засебна спалана соба, дневна споена со кујна, мало претсобје, балкон, купатило. Солидно е опремен - со нов и половен, но очуван ...

Град : Скопје | Категорија : Станови | Дата : 2011-07-07

Уредни и чисти соби, ефтино сместување во арс ноќевалиште

Туристички посети или бизнис средби во Скопје, Р. Македонија ... Престојувајте во АРС Ноќевалиште кое се наоѓа на падините на Водно на само 2,5 км од центарот на Скопје. Уживајте во прекрасниот поглед и чистиот планински воздух, како и одличните усло ...

Град : Скопје | Категорија : Услуги | Дата : 2014-03-24

Webstranici - hostiranje - dizajniranje

Nudime Websajt Resenija, Graficka Obrabotka, Hosting Uslugi za vasata firma, pretprikatie ili licen biznis.
Нудиме вебсајт решенија, графичка обработка, хостинг услуги за вашата фирма, претпријатие или личен бизнис.

Во современи ...

Град : Битола | Категорија : Веб Хостинг | Дата : 2011-02-01

Ars hostel skopje, evtin smestaj, hotelski princip,2,5 km od bolnica sistina. park suma

Turistichki poseti ili biznis sredbi vo Skopje R.Makedonia. Prestojuvajte vo ARS Nokevaliste koe se naogja na padinite na Vodno na samo 2.5 km. od centarot na Skopje.Uzhivajte vo prekrasniot pogled i chistiot planinski vozduh, kako i odlichnite uslov ...

Град : Скопје | Категорија : Хотели и Мотели | Дата : 2013-08-17

Последни клучни зборови
macak , cokoladna zenkica , Меѓубиблиотечна позајмица особено , baram devojka za ozbilna vrska a i moze i brak , 77м2 и двор 136м2 , со имотен лист , нас.Маџари , продавам кука во Скпје , Кредит понуда помеѓу одредени , za zeni , loko123456 , sobi lisice izdavam , baram albanka isklucivo za seks bez ndoknada , za devojki i zeni , Zigolo , Nudimo jednostavne kredite na sve financijske hitnu pomoć kredita! , poslovne zajm , kao što su osobni zajmovi , Nudimo sve vrste kredita zainteresiranim osobama , sve... , Biznismen od Tetovo bara Studentki za Sponzorstvo , devojkaso gradi broj 5 edinstvena vo makedonija , transs , brineta , dragan cenata ne e fiksna , crne srednje Francuske Pudle , Aprikot , stafordski bul terijer , jovan , prodavam deloven centar , stenci bulterijera , bul terijre , Border Collie , sex masaza , sredbi i masazi , lesbian nimfomanka za devojki i zeni , rubben , bulmastiff , cotton de tulear , zigalo , trojka , povelete uverete se... , intima za povozrasni zeni , \enska osoba za rabota vo firma na rakovodna pozicija , extra sex , putka , picka , Работни места во светот. GetMania , iGetMania Skoplje Dubai. , Getmania Skoplje. , Nezaboraven , Издавам поволно стан , goni , kur da te utepa , baram zena za ozbilna vrska ako bidi ozbilna mozi i da ja zemam za zena kisssssssssssss , pobarajme na fb gokan ektor , decko gospoga , Ние нудат лесен кредити за сите итни случаи , se prodava , računi pomoći platiti