Дома » станови нова градба 600 евра

станови нова градба 600 евра

Продажба на станови (нова градба)

Продажба на станови(нова градба).Можност за плаќање на рати.Информации на atlasinvest.com.mk

Град : Прилеп | Категорија : Станови | Дата : 2011-10-26

Продажба на станови (нова градба)

Продажба на станови(нова градба).Можност за плаќање на рати.Информации на atlasinvest.com.mk

Град : Прилеп | Категорија : Станови | Дата : 2011-10-20

Станови во драчево новоградба

Продавам станови во н. Драчево новоградба 2013 со три спални, дневна, кујна, трпезарија, две тераси, два тоалета, соларна енергија, сопствено парно, приклучок за интернет и гаража тврда градба вклучена во цената. Станот е блиску до градинка и основно ...

Град : Скопје | Категорија : Станови | Дата : 2014-04-24

Се продава кука во т.поле!

Куќата се наоѓа помеѓу маркетите Рамстор и Принц во Т.поле.200м2 со парно греење и гаража.Приземје +кат и е во одлична состојна.нова градба.070 64 34 64; 022 632 842

Град : Скопје | Категорија : Куќи/Вили | Дата : 2011-10-04

Se prodava kuka vo taftalige1 itno

Куќата е изградена во 2002 година.

Се наоѓа во непосредна близина на основното училиште ,,Коменски“, Гимназијата „ Ѓорги Димитров“, Гимназијата ,,НОВА“ и трговскиот центар „ City Mall“. Населбата е мирна и тивка.

Истата ...

Град : Скопје | Категорија : Куќи/Вили | Дата : 2014-01-08

Продавам конфекциски машини и опрема

Продавам
1. прави машини Јуки DDL5550N- 180 евра една
2. ибердек Јуки MF 890 - 650 евра
3. рупичарка Јуки LBH 780 - 850 евра
4. пикерка JKCM 100 M - 600 евра
5. копчарка Јуки МВ 373 - 500 евра
6. дрикерка еле ...

Град : Пробиштип | Категорија : Машини и Инвентар | Дата : 2012-04-01

Продажба на станови

Продажба на станови на локации во скопје (црниче и позади универзална сала)со различни квадратури.За подетални информации на тел.070-268-033

Град : Скопје | Категорија : Станови | Дата : 2014-03-12

Се издава магацински/деловен простор

Се издава магацински/деловен простор во населба Пинтија,спроти бензиска ЛукОил.Нова градба 220м2,комплет со струја,вода,санитарен чвор, паркинг,видео надзор и обезбедување.Цена по договор.

Град : Скопје | Категорија : Деловен простор | Дата : 2013-05-27

Се продава ново градба во маџир маало

ВО БЛИЗИНА НА НБ НА РМ,ПРЕД ЖЕЛЕЗНИЧКАТА СТАНИЦА, СЕ ПРОДАВА ЗГРАДА ВО ГРАДБА,П+5+Пк, ПО 3 СТАНА НА СПРАТ, ОД 50,19М2 2-СОБЕН, 82,10М2 3-СОБЕН И УШТЕ ЕДЕН 2-СОБЕН ОД 47,95М2. ЗГРАДАТА ТРЕБА ДА БИДЕ ГОТОВА ЈАНУАРИ 2015 ГОДИНА. УЧЕСТВОТО Е 25%,А ОСТАТО ...

Град : Скопје | Категорија : Станови | Дата : 2014-02-05

Се продава 2-собен стан во центар

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО НОВА ЗГРАДА,НЕВСЕЛЕН,СО ИЛ, ВО ЦЕНТАР,НА 4/5 КАТ,СО ЛИФТ,2-СОБЕН,55М2 ВНАТРЕШНА КВАДРАТУРА И 6М2 ТЕРАСА ЛОЃИЈА СО ПРИСТАП ОД ДНЕВНА И ОД СПАЛНА, ИСТОЧНО
ЦЕЛИОТ ОРИЕНТИРАН,ВО ЦЕНАТА Е ВКАЛКУЛИРАНО ДДВ,КВАЛИТЕТНА СЕНДВИЧ ГРАД ...

Град : Скопје | Категорија : Станови | Дата : 2014-02-05

Се продава гарсоњера во острово

ВО НЕПОСРЕДНА БЛИЗИНА, ПОСЛЕ ЖЕЛЕЗНИЧКАТА СТАНИЦА СЕ ПРОДАВА СТАН ОД 33М2+4М2 ЛОЃИЈА ТЕРАСА И ЕДЕН ПОДРУМ ОД 4М2,НА 6/6 КАТА,НАД НЕЈЗЕ ИМА И ЕДЕН АПАРТМАН,Си Е ОРИЕНТИРАНА. СО ЛИФТ, ЦЕНТРАЛНО ПАРНО,1999 ГОД.ГРАДБА НА МАВРОВО,ОСТАНУВА КУЈНА НОВА, КЛИМ ...

Град : Скопје | Категорија : Станови | Дата : 2014-02-05

Се издава наместен трособен стан во центар!

**СЕ ИЗДАВА НАМЕСТЕН ТРОСОБЕН СТАН ВО ЦЕНТАР ПОЗАДИ УНИВЕРЗАЛНА САЛА ***
- 3 Соби.
- Купатило и ВЦ.
- Со сопствено греење.
- 80м2
- Кабловска
Цена: 380 евра/месечно.

Град : Скопје | Категорија : Станови | Дата : 2013-12-04

Куќа во маџари, триангла - продажба

Куќата во населба Маџари, Триангла. Подрум/сутерен-80м2, (пренаменет во деловен простор); 2 спрата-станови, секој по 93м2. Поткровје 80м2, поделено на 2 стана
Куќата е целосно урбанизирана, со приклучоци на вода, струја, телефон и централно п ...

Град : Скопје | Категорија : Куќи/Вили | Дата : 2013-07-09

Се продава стан од 77м2 во нас. кисела вода

ш.1168 Се продава стан во Кисела Вода, 77 м2, на 4 кат од 5 со лифт, нова зграда, во одлична состојба.
Цена 69.000 евра

ПРОАКТА ГРУП
078/988-985
Жарко

Град : Скопје | Категорија : Станови | Дата : 2014-05-22

Нова куќа во влае

Се продава нова, не вселена куќа во Влае, со следната квадратура: - Сутерен 80м2 - Приземје 80м2 - 1кат 80м2 - Поткровје 50м2 - Двор 65м2 Куќата е нова, изградена со најдобри материјали и одлична термо и хидро изолација и е со комплетна имотна и изве ...

Град : Скопје | Категорија : Куќи/Вили | Дата : 2014-02-04

Се издава стан во карпош 2

Станот од 50 метри квадратни е двособен и се наоѓа во населбата Карпош 2 во близина на Машински Факултет, во мирна средина, најпогодна за студенти а, во близина се наоѓа супер маркетот Тинекс. Тој е комплетно реновиран, со нови прозори, нова влезна ...

Град : Скопје | Категорија : Станови | Дата : 2013-07-12

Se prodava/izdava kuka vo taftalige1

Куќата е изградена во 2002 година.

Се наоѓа во непосредна близина на основното училиште ,,Коменски“, Гимназијата „ Ѓорги Димитров“, Гимназијата ,,НОВА“ и трговскиот центар „ City Mall“. Населбата е мирна и тивка.

Истата ...

Град : Скопје | Категорија : Куќи/Вили | Дата : 2014-01-04

Плац со куќа на елитна локација

СЕ ПРОДАВА КУЌА 220М2 СО ДВОРНО МЕСТО 2000М2 НА ГЛАВНА УЛИЦА .БЛАГОЈА СТЕФКОВСКИ. ВО МАЏЕРИ
СО СРЕДЕНА ДОКУМЕНТАЦИЈА И МАРКИЦИ ЗА ГРАДБА КУЌАТА Е НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА И ПОВОЛНА ЗА ГРАДБА НА ДУЌАНИ И СЛИЧНО

Град : Скопје | Категорија : Плацови | Дата : 2011-12-12

Продавам плац на езеро козјак - 540 м2

ИТНО Се продава атрактивен плац на езеро "Козјак" во Близанско, со површина од 540 м2, непосредно до самото езеро
Има струја, вода и урбанизирано со маркица за градба

Локација: Македонски брод
Тип на земјиште: Градежно< ...

Град : Кичево | Категорија : Плацови | Дата : 2014-01-27

Итно продавам атрактивен плац на козјак

ИТНО Се продава атрактивен плац на езеро "Козјак" во Близанско, со површина од 540 м2, непосредно до самото езеро (лево од мостот кај првите три куќи)
Има струја, вода и урбанизирано со маркица за градба

Локација: Македонски бр ...

Град : Кичево | Категорија : Плацови | Дата : 2014-01-17

Одете на страница:
Последни клучни зборови
sex za povozrasni , izolacija od trske , dekorativna trska , macak , cokoladna zenkica , Меѓубиблиотечна позајмица особено , baram devojka za ozbilna vrska a i moze i brak , 77м2 и двор 136м2 , со имотен лист , нас.Маџари , продавам кука во Скпје , Кредит понуда помеѓу одредени , za zeni , loko123456 , sobi lisice izdavam , baram albanka isklucivo za seks bez ndoknada , za devojki i zeni , Zigolo , Nudimo jednostavne kredite na sve financijske hitnu pomoć kredita! , poslovne zajm , kao što su osobni zajmovi , Nudimo sve vrste kredita zainteresiranim osobama , sve... , Biznismen od Tetovo bara Studentki za Sponzorstvo , devojkaso gradi broj 5 edinstvena vo makedonija , transs , brineta , dragan cenata ne e fiksna , crne srednje Francuske Pudle , Aprikot , stafordski bul terijer , jovan , prodavam deloven centar , stenci bulterijera , bul terijre , Border Collie , sex masaza , sredbi i masazi , lesbian nimfomanka za devojki i zeni , rubben , bulmastiff , cotton de tulear , zigalo , trojka , povelete uverete se... , intima za povozrasni zeni , \enska osoba za rabota vo firma na rakovodna pozicija , extra sex , putka , picka , Работни места во светот. GetMania , iGetMania Skoplje Dubai. , Getmania Skoplje. , Nezaboraven , Издавам поволно стан , goni , kur da te utepa , baram zena za ozbilna vrska ako bidi ozbilna mozi i da ja zemam za zena kisssssssssssss , pobarajme na fb gokan ektor , decko gospoga